De enige beroepsvereniging voor bid- & proposal professionals

APMP helpt je vooruit in je professie

Bij APMP doet u kennis op over proposal management, deelt u ervaringen met vakgenoten en kunt u zich laten certificeren zodat u als proposal professional erkent en herkend wordt!

Het lidmaatschap biedt het volgende:

  • Regelmatige lokale bijeenkomsten, met uitstekende gastsprekers en de mogelijkheden om collega’s te ontmoeten
  • Webinars die u thuis kunt volgen
  • Een kenniscentrum met "best practices" uit het vakgebied
  • Regelmatig relevante informatie via email
  • Het  APMP Journal wat 2 maal per jaar verschijnt
  • Toegang tot diverse niveaus van certificering (zie hoofdmenu Certificering)
  • Een jaarlijkse internationale conferentie.

Onze leden komen uit zeer diverse branches, van ICT tot finance en engineering, zowel profit als non-profit.  Word lid: meer dan 6000 professionals gingen u voor!

 

Als APMP-NL lid  ontvang je regelmatig nieuwsbrieven en twee maal per jaar het tijdschrift voor de proposal professional: "APMP Journal".  Bovendien ontvangen leden korting op toegangsprijs voor de APMP Annual Conference –  hèt wereldwijde evenement voor proposal management.

Leden krijgen ook korting op de internationale certificering voor proposal managers. Deze certificering is opgezet volgens de strenge normering van de APM.org, die ook de certificeringsnorm voor ITIL en Prince heeft opgezet. 

Hoe wordt u lid en wat kost het?

Voor lidmaatschap kunt u zich op de internationale APMP website registreren. Het standaard lidmaatschap kost 150 US Dollar per jaar, een prima investering in uw loopbaan! Studenten betalen slechts de helft: 75 US Dollar. Vergeet hierbij niet aan te geven dat uw lokale chapter “Netherlands Chapter” is.

U kunt hier betalen met creditcard. Indien u geen creditcard heeft of wenst te betalen via rekening, kunt u als betaalmogelijkheid “via check” selecteren. Hierna dient u een mail te sturen naar de penningmeester. U ontvangt vervolgens per post een rekening via de APMP NL.

Hebt u vragen hierover, neem dan gerust contact op met onze ledenadministratie. Zie hiervoor het menu "Contact".

 

 

Zoeken

Inloggen

APMP leden kunnen hier inloggen met hun e-mail adres. Let op: Met inloggen gaat u ook akkoord met ons privacybeleid, zie menu "Privacy" in de footer van deze pagina